ארבעה ימים של סדנאות מקצועיות חווייתיות ומעשירות במהלכן הבנות נהנות, לומדות, רוכשות כלים מעשיים ומתנסות דרך תרגול במגוון רחב של חומרים וטכניקות. בסוף הסדנה תצא כל נערה עם ידע רב במגוון תחומים אותו היא תוכל להמשיך לתרגל ולפתח בעזרת חוברת עשירה. (אין צורך בידע קודם בתחומים אלו.)

צמות מאלפות

תסרוקות וצמות

נלמד מגוון רחב של צמות ותסרוקות אפנתיות ועכשוויות. לרשות הבנות יונח מגוון עשיר של אביזרי שיער, כגון מסרקים, סיכות, חומרי שיער ופרחי קישוט.

הסדנה של רונית

אפייה וזילוף

לאחר אפיית העוגות הבנות ילמדו את שיטת העתקת ציור על עוגה. לאחר מכן הן ילמדו לזלף במגוון צבעים ובטכניקות שונות. כל נערה תצא מהסדנה עם עוגה גדולה שהיא אפתה וזילפה.

סדנת ציורי פנים לנערות

ציורי פנים

סדנה צבעונית במיוחד בה הנערות ילמדו מגוון שיטות למשיכות מכחול ושימוש נכון בצבעי פנים. לאחר הדגמה של מספר ציורי פנים הבנות יתרגלו על משטחי עבודה ואחת על השנייה.

סדנת סטיילינג במודיעין

סטיילינג ותכשיטנות

בסדנת הסטיילינג נלמד על שלושת העקרונות ללבוש נכון: צבעים, סגנון ומבנה גוף. יחד ניצור ארון בגדים יעיל ומצומצם, שנותן סיפוק רב. בעקבות הידע החדש, כל אחת תכין תכשיט אישי ומותאם לה.

מחזור 1: 01/07-04/07

מחזור 2: 08/07-11/07 

מחזור 3: 15/07-18/07 

מחזור 4: 22/07-25/07

ימי שני עד חמישי בשעות 09:00-13:00.

מתאים לבנות בגילאי 10-15.

המחיר: 700 ש”ח למשתתפת.

660 ש”ח לנרשמות עד ה-01/06 או לנרשמות שלוש חברות יחד.

המחיר כולל ארוחות בוקר עשירות וכשרות.

הסדנאות מתקיימות בשכונת משואה, במודיעין. קרוב לתחנה המרכזית.

קצת עליי:

שמי רונית טורוול, נשואה ואימא לארבעה. אני בעלת תואר ראשון בהוראה. מזה שבע שנים אני מנהלת עסק עצמאי בתחום האיפור והתסרוקות . אני אוהבת להבליט את היופי הטמון בכל אחת מלקוחותיי בימים הכי מרגשים ומאושרים שלהן. לאורך השנים איפרתי וסירקתי מאות כלות ובנות מצווה.
בנוסף, פגשתי נשים, נערות וילדות רבות בסדנאות שאני מעבירה ברחבי הארץ ובסדנאות הקיץ אותן אני מפעילה מזה חמש שנים במודיעין.

רונית טורוול

לשאלות:

אשמח לעמוד לשירותכם.