ארבעה ימים של סדנאות מקצועיות, חווייתיות ומעשירות במהלכן הבנות נהנות, לומדות, רוכשות כלים מעשיים ומתנסות דרך תרגול במגוון רחב של חומרים וטכניקות. בסוף הסדנה תצא כל נערה עם ידע רב במגוון תחומים אותו היא תוכל להמשיך לתרגל ולפתח בעזרת חוברת עשירה. (אין צורך בידע קודם בתחומים אלו.)

קייטנה מודיעין

עיצוב תסרוקות

יחד עם הבנות נתרגל ונלמד איך ליצור שביל ישר, קוקו מתוח ותסרוקות אסופות מדליקות לימי הקיץ החמים ועוד המון תסרוקות אופנתיות ומיוחדות. לרשות הבנות יונחו מגוון עשיר של אביזרי שיער, כגון מסרקים, סיכות, חומרי שיער ופרחי קישוט.

קיץ לבנות במודיעין

ציורי פנים וגוף

סדנה צבעונית במיוחד בה הנערות ילמדו מגוון שיטות למשיכות מכחול ושימוש נכון בצבעי פנים. לאחר הדגמה של מספר ציורי פנים הבנות יתרגלו על משטחי עבודה וגם אחת על השנייה.

סדנא במודיעין לבנות

קליעת צמות ורסטות

כמה כיף ללמוד לקלוע צמות שורש בכל מיני וריאציות שונות וללמוד את סודות קשירת הרסטות בחוטים צבעוניים בטכניקות שונות. בסוף היום, מי שתרצה, תוכל לחזור הביתה עם רסטה מגניבה בשיער שתישאר לה על הראש לכל החופש.

תעסוקה לבנות בחופש

עיצוב וקישוט פירות

הבנות ייחשפו לעולם מלא בצבעים וטעמים. הן יקבלו הסבר על הכלים השונים לחיתוך פירות, סוגי סכינים וחותכנים לעיצוב פירות. הן ילמדו על שיטות חיתוך פירות ועיצוב מגשי פירות מקוריים וססגוניים. הכל תוך כדי הדגמה ותרגול. לסיום הן יחזרו הביתה עם מגש שעיצבו וקישטו לבד.

מחזור א': 02/07-05/07

מחזור ב': 09/07-12/07

מחזור ג': 16/07-19/07

ימי ראשון עד רביעי מ-09:00 עד 13:00.

מתאים לבנות בגילאי 10-15.

המחיר: 725 ש"ח למשתתפת. 675 ש"ח לנרשמות עד ה-01/06 או לנרשמות שלוש חברות יחד.

הסדנאות מתקיימות בשכונת משואה, במודיעי, קרוב לתחנה המרכזית ולרכבת.

קצת עליי:

שמי רונית טורוול, נשואה ואימא לארבעה. אני בעלת תואר ראשון בהוראה. משנת 2011 אני מנהלת עסק עצמאי בתחום האיפור והתסרוקות. אני אוהבת להבליט את היופי הטמון בכל אחת מלקוחותיי בימים הכי מרגשים ומאושרים שלהן. לאורך השנים איפרתי וסירקתי מאות כלות ובנות מצווה.
בנוסף, פגשתי נשים, נערות וילדות רבות בסדנאות שאני מעבירה ברחבי הארץ ובסדנאות הקיץ אותן אני מפעילה משנת 2015 במודיעין. בתקופת הקורונה הוספתי לסל המוצרים שלי את עיצוב מגשי הפירות אותם אני מעצבת בהמון אהבה ואסתטיקה.

לשאלות:

אשמח לעמוד לשירותכם.