אודות

שמי רונית טורוול, נשואה באושר ואימא לארבעה. גדלתי בבלגיה, עליתי לארץ בגיל 17 והחלטתי להקים את ביתי ומשפחתי בישראל. מאז שאני זוכרת את עצמי, אני אוהבת דברים אסטטיים, חשוב לי להיות מטופחת ועולם האיפור והיופי תמיד משכו אותי. לכן היה זה טבעי ללכת למסלול של לימודי איפור מקצועי ובעקבותיו עיצוב שיער, אחרי סיום תואר ראשון בתחום התקשורת החזותית וקבלת תעודת הוראה.

אני עוסקת באיפור ועיצוב שיער מזה עשר שנים ואני אוהבת להבליט את היופי הטמון בכל אחת מלקוחותיי בימים הכי מרגשים ומאושרים שלהן. בנוסף לכך, הלקוחות שלי אומרות שאני משרה רוגע ונינוחות בימים המלווים בלחץ וחששות. לאורך השנים איפרתי וסירקתי מאות בנות מצווה, כלות, בנות משפחה ומלוות לקראת אירועים משמחים. בנוסף לכך, פגשתי נשים, נערות וילדות בסדנאות, קייטנות, מסיבות ומפגשים אחרים ברחבי הארץ.

אני מאחלת לכולכן שנתראה רק בשמחות.

רונית טורוול

"רונית היקרה, תודה ענקית על אתמול. עשית עבודה כל כך מקצועית שעד סוף האירוע הכל החזיק כל כך יפה ולא הפסקתי לקבל מחמאות מכולם. עשית עבודה מהממת בכזה שקט ורוגע ממש היה לי כיף איתך. והכי אהבתי שהתאמת לי את האיפור והתסרוקת לשמלה ולצורת הפנים שלי. אין ספק שאקח אותך שוב לאירועים הבאים. המון תודה."
שרון